Su Altı Dünyasına Hoş Geldiniz!

Bu satırları okuyorsanız sizde su altının büyülü dünyasını tüm duyu organlarınızda hissetmek isteyenlerdensiniz yada bir kez gördünüz vazgeçemeyenlerden siniz. Haydi katılın Cousto ailesine, size tüplü dalış, serbest dalış, teknik dalış ve su altıyla nasıl buluşmak istiyorsanız biz bunu gerçekleştirelim.

Cousto Dalış Merkezi yetkin eğitmen kadrosuyla hizmetinizde.

Cousto Dalış ve Cankurtaran Merkezi bir Eğitmen eğitim merkezi olup yıllar içerisinde birçok dalış ve cankurtaran eğitmeni bünyesinden çıkarmıştır.

KENDİNİ ÖZGÜR HİSSETMEK İÇİN SADECE BİR NEFES
İzmir-Çeşme/ Ildırı’da bulunan dalış merkezimizde PSS eğitmeninizin rehberliği ve tecrübesi ile denizler, göller, dik duvarlar, mercan resifleri ve şimdiye kadar ulaşılamayacağını düşündüğünüz bütün diğer yerler, kolaylıkla ulaşılabilir olacaktır. Unutulmaz deneyimler sizi bekliyor.

Ne yazık ki, yüzmeyi bırakıp kendinizi derinliklere bıraktığınız o muhteşem anı, kelimelerle tarif etmek pek mümkün değildir. Bu özgürlük duygusuna tamamen ulaşacağınız, serbest dalışın en güzel anıdır.

Ya sen? Kendini özgür hissetmek ister misin? PSS’in son derece modern, ancak serbest dalış geleneğine de sıkıca bağlı olan eğitim sistemi, herkese, her seviyede bu sporu uygulama imkanı sağlar.

Eğitim programlarının üstün kalitesi, PSS’i tüm dünyada ünlü yapmıştır, siz hali hazırda mümkün olan en iyi eğitimi alıyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir