Serbest Dalış


Rahatlayın, nefesinizi tutun, işte başlıyoruz!

“Nefes-tutmak” insanlar tarafından uygulanan ilk dalış biçimiydi. Bugün, serbest-dalış, halen sualtı dünyasını keşfetmenin en doğal ve rahatlatıcı yoludur.

Serbest dalış dünyasında günümüz standartlarını uluslararası arenada belirleyen ve önde gelen kuruluş olan PSS serbest dalış kurslarını İzmir Seferihisar‘da organize etmekteyiz.
Her seviyede serbest dalış kursları, uzmanlık kursları ve antrenman programlarını, bünyesindeki uzman PSS Serbest dalış eğitmenleri ile yürütmektedir.

Bir serbest dalıcı olarak, hayatın inanılmaz formları ile iç içe, size modern dünyanın stresini unutturacak, bir dünyaya yolculuk yapacaksınız. Sadece tek bir nefesin size sağladığı olağanüstü güç ile, harika derinliklerine ulaşmak ya da sualtında upuzun mesafelere yolculuk yapmak son derece mümkün!

Serbest dalış

PSS, bu heyecan verici macerada size rehberlik etmeye hazır: Siz sadece ne zaman ve nasıl başlamak istediğinize karar verin.

KENDİNİ ÖZGÜR HİSSETMEK
İÇİN SADECE BİR NEFES
PSS eğitmeninizin rehberliği ve tecrübesi ile denizler, göller, dik duvarlar, mercan resifleri ve şimdiye kadar ulaşılamayacağını düşündüğünüz bütün diğer yerler, kolaylıkla ulaşılabilir olacaktır. Unutulmaz deneyimler sizi bekliyor.

Ne yazık ki, yüzmeyi bırakıp kendinizi derinliklere bıraktığınız o muhteşem anı, kelimelerle tarif etmek pek mümkün değildir. Bu özgürlük duygusuna tamamen ulaşacağınız, serbest dalışın en güzel anıdır.

Ya sen? Kendini özgür hissetmek ister misin? PSS’in son derece modern, ancak serbest dalış geleneğine de sıkıca bağlı olan eğitim sistemi, herkese, her seviyede bu sporu uygulama imkanı sağlar.

Eğitim programlarının üstün kalitesi, PSS’i tüm dünyada ünlü yapmıştır, siz hali hazırda mümkün olan en iyi eğitimi alıyor olacaksınız.

Gençler için şnorkel kursu Serbest dalış kursuserbest_dalış
ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN ŞNORKELLE DALIŞ
Çocuklar ve gençler için olan bu program bir giriş dersi olmakla beraber, bitiminde herhangi bir sertifika verilmemektedir. Program dalış faaliyetlerini çocuklara sevdirmenin ve kendi güvenlikleri ile ilgili onlara sorumluluk bilinci kazandırmanın harika bir yoludur.
SERBEST DALIŞ Serbest Dalış kursu serbest dalıcı eğitiminin ikinci seviyesidir. Bu kurs sırasında sizin serbest dalış performansını artıracak bütün yan teknikleri (nefes kontrolü, gevşeme vb.) geliştirmeye başlayacaksınız.İLERİ SERBEST DALIŞ
İleri Serbest dalış kursu, serbest dalıcı eğitiminin üçüncü seviyesidir. Bu kurs, iyi bir temel teknik beceriye sahip olup, performansını daha da artırmak için etkili yöntemler geliştirmek isteyen dalgıçlar içindir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir